counters
MyProcess website header
 

مدیریت ارتباط با مشتری Customer Relationship Management


مجموعه جامعی از فرآیندهای برنامه ریزی، زمان بندی و کنترل فعالیتها در جهت شناسایی، جذب، توسعه، حفظ مشتریان سودآور است، این سیستم شامل اتوماسیون فعالیتهای فروش و بازاریابی است که باعث تسهیل و بهبود روابط بین مشتری و کارمندان شرکت می شود. سازمان‌ها با استفاده از CRM می توانند چرخه فروش را کوتاهتر و وفاداری مشتری به ایجاد روابط نزدیکتر و درآمد را افزایش دهند.

بازاریابی

فرآیند بازاریابی شامل شناخت بازار، شناسایی و جذب مشتری می‌باشد. در این فرآیند سازمان قادر به برنامه ریزی طرح های بازاریابی اختصاصی و جذب مشتری است. از امکانات این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

فروش

فروش در انتهای زنجیره بازاریابی قرار دارد و هدف آن ارتباط موثر با مشتری و معرفی محصول و در نهایت انجام عمل فروش و بالا بردن سود سازمان است. این سیستم راهکاری مکانیزه و کاملا یکپارچه برای تحقق اهداف فروش ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش

فروش به معنای شروع یک راه است و برای اینکه احتمال خرید یک مشتری را بیشتر کنیم باید خدمات پس از فروش مناسب و سریع و با کمترین قیمت به مشتری ارائه دهیم. این سیستم راهکاری برای مدیریت آسانتر و بهتر خدمات پس از فروش در اختیار سازمان ها قرار میدهد.

درخواست منبع از انبار دسته: زنجیره تامین

در تمام قسمتهای سازمان برای دریافت منبع ، کارمندان باید فرم درخواست منبع از انبار را تکمیل نمایند. بعد از تایید مدیریت، درخواست به انبار منتقل میشود و پس از بررسی موجودی در صورت نیاز درخواست خرید برای مسئول خرید ارسال میشود.
سپس مسئول خرید با بررسی اقلام موردنیاز و لیست قیمتها، صورتحساب خرید را ایجاد میکند و برای تایید به حسابداری ارسال نماید. در مرحله بعد با تایید صورتحساب توسط حسابدار مسئول خرید میتواند خرید را انجام داده و به انبار تحویل دهد.
<
پس از آن انبار منبع را به درخواست دهنده تحویل داده و در نهایت درخواست دهنده دریافت منابع را تایید میکند و فرآیند به اتمام میرسد.

خودتان امتحان کنید

ایجاد سفارش خرید دسته: زنجیره تامین

در صورت نیاز به خرید منبع اولیه، کارمند مربوطه میتواند با اجرای فرآیند ایجاد سفارش خرید، درخواست خود را مطرح کند. پس از تایید مدیر، درخواست به مسئول خرید انتقال میابد و مسئول خرید با بررسی اقلام موردنیاز و لیست قیمتها ، صورتحساب خرید را ایجاد میکند و برای تایید به حسابداری ارسال نماید.
در مرحله بعد با تایید صورتحساب توسط حسابدار مسئول خرید میتواند خرید را انجام داده و به درخواست دهنده و یا انبار تحویل دهد.

خودتان امتحان کنید